Přístrojové vybavení

Pro poskytované služby nám je nápomocné přístrojové vybavení.
Máme EKG přístroj, který zjišťuje, jak pracuje srdce. Odhalí poruchy srdečního rytmu, infarkt myokardu apod.
Dále používáme CRP přístroj, díky němuž odlišíme bakteriální a virové onemocnění, a tím nutnost použítí antibiotik. ATB jsou efektivní pouze u bakteriálních infekcí.
Třetím pomocníkem je INR tester. Ten nám pomáhá nastavit vhodnou dávku antikoagulační léčby, např. Warfarinu. Na tzv. Quick (INR) má vliv nejen Warfarin, ale též potraviny s obsahem vitaminu K. Aby léčba probíhala správně, je nutné udržovat hodnoty Quicku v určitém rozmezí pravidelným sledováním.
Pracujeme také se speciálním diagnostickým a terapeutickým přístrojem BICOM, který pomáhá organismu vrátit se zpět do rovnováhy. Biorezonanční metoda léčí akutní i chronická onemocnění.

Spirometrie
Funkční vyšetření plic, díky kterému jsme schopni zjistit, zdali jsou plíce zdravé, či nikoliv. Provádí se výdechem do přístroje.

Glykemie
Měříme tím hladinu cukru, čímž je možné zjistit, jestli má člověk diabetes (cukrovku), nebo ne. Provádí se z kapky krve.

Glykovaný hemoglobin
Používáme u diabetiků (pacientů s cukrovkou), abychom zjistili, jestli nemají dlouhodobou kompenzaci nemoci. Provádíme z kapky krve.

Oxymetr
Tím se měří saturace O2 v krvi, tedy její okysličení. Lze tak zjistit, jak dobře fungují plíce. Provádí se kontaktem přístroje na bříšku prstu.

FOB
Test na okultní krvácení ve stolici. Je většinou součástí preventivní prohlídky. Zjišťují se tím první stadia rakoviny tlustého střeva. Provádí se odběrem vzorku stolice.

Přístroje