O nás

Náš tým

MUDr. Tomáš Vejrych

Na začátku Vám chci představit hlavní myšlenky a cíle práce mého týmu.
Dle mého názoru se lidé rodí proto, aby byli užiteční, svobodní a šťastní. To, že nejsme na Světě jen kvůli sobě, ale hlavně pro druhé, jsem si uvědomil již před studiem medicíny. A byl to jeden z hlavních motivů ke studiu.
Na vysoké škole jsem si osvojil pravidla klasické západní medicíny. Ta umožňuje pracovat s projevy nemocí velmi zručně. Mění je, vymazává je, přesouvá jinam, apod. Tento způsob léčby je vhodný pro velkou část naší západní populace, která potřebuje být rychle zdráva a nic dalšího nechce řešit. A tito lidé přenechávají zodpovědnost nad svým zdravím lékaři. Zde ovlivňujeme spíše jednotlivé části těla, méně však člověka jako celek.
Během své práce všeobecného lékaře jsem však zjistil, že tento způsob léčby není jediný. V průběhu praxe jsem proto hledal a hledám účinnější a komplexnější způsoby léčby. V širším celostním pohledu na člověka jsou symptomy jen projevy vnitřní nerovnováhy. Naší snahou zde je ve spolupráci s dotyčným člověkem tuto nerovnováhu, tedy příčinu nemocí opět nalézt. Samouzdravovací schopnost nás všech je veliká. A chceme-li, můžeme tuto vnitřní sílu znovu objevit.
V průběhu mého hledání celostní léčby jsem vyzkoušel mnoho metod. Každá z těchto metod (homeopatie, kraniosakrální terapie, autopatie. aj.) mají své výhody a nevýhody. Ve svém životě se vždy snažím dělat věci nejjednodušším možným způsobem. V současné době se proto věnuji biofrekvenční medicíně. Jde o celkem mladý obor založený na kvantové fyzice. Pracuji s přístrojem Bicom Optima. Pomocí něj mohu jednoduše zjistit příčinu nemocí a následně opět nastolit požadovanou rovnováhu. Vždy je však třeba spolupráce klienta a lékaře.
Závěrem chci řici, že důvěřuji lidem a jejich neomezeným schopnostem. Rád dělám práci lékaře a snažím se být užitečný všem lidem, kteří mě požádají o radu.
Sám bych to však nezvládl. Vybral jsem si proto do týmu tři skvělé ženy, kterým zcela důvěřuji a spoléhám na jejich schopnosti. Spolupráce s nimi je čistou radostí a děkuji jim za jejich přínos do našeho společného projektu. Chceme Vám poskytovat co možná nejkvalitnější služby. Jakákoliv Vaše zpětná vazba cestou emailu je pro nás podnětem k dalšímu zlepšení a je vítána.

Pavla Jechová

Moje sestřička Pavla o sobě nerada mluví. Takže já o ní mohu říci, že to je nejlepší sestřička, co znám. Rozdala by se. Je milá a vstřícná k lidem. Nikdy nemá špatnou náladu. Je velmi pracovitá a umí své řemeslo na jedničku. A svoji práci vnímá spíše jako poslání než jen práci.

1990 dokončení SZŠ v Trutnově
1990 - 1996 praxe na ORL oddělení v nemocnici v Trutnově
od roku 2004 sestra u MUDr. Vejrycha